Movies
Ratings
54
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
SecretRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0