Movies
Ratings
327
Becoming JaneRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0