Titles you rated
The StudentRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
NoahRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0