Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The CrownRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
Ted LassoRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 0.5
BridgertonRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 1.0
YouRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Control ZRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0