Series
Ratings
101
Resident PlaybookRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5- 스테이지 파이터Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.0
DisclaimerRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
- JeongnyeonRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 2.0