Series
Ratings
14
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0