Movies
Ratings
84
The ChaserRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5