Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5