Titles you rated
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
PawnRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
The EmploymentRated ★ 3.0
BasicallyRated ★ 2.5