Movies
Ratings
35
Yesterday Once MoreRated ★ 4.0
ExitRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0