Titles you rated
Such a Good LoveRated ★ 5.0
Mr. BadRated ★ 1.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.5
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Road to KingdomRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 2.5- Produce X 101Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- The Get DownRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Eye Love YouRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0