Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
FailanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0