Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0