Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Legend IIRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
The Fifth EstateRated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0