Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5