Series
Ratings
124
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
TomorrowRated ★ 2.0
The Impossible HeirRated ★ 1.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Run OnRated ★ 2.5
The Sound of MagicRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5