Movies
Ratings
223
Tidal WaveRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 5.0