Titles you rated
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0