Titles you rated
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.5
The DealRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0