Movies
Ratings
35
The Face ReaderRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0