Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
WonderRated ★ 1.5