Titles you rated
HyoukaRated ★ 1.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
Classroom of the EliteRated ★ 1.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0