Series
Ratings
22
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0