Series
Ratings
318
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0