Movies
Ratings
543
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MossRated ★ 1.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
Saw IIRated ★ 0.5
TaxiRated ★ 4.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 0.5
TaxiRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5