Titles you rated
Honest Candidate 2Rated ★ 2.0
Pretty CrazyRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0- Boy in the PoolRated ★ 2.5