Series
Ratings
78
As You Stood ByRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 1.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Gannibal Season 2Rated ★ 1.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
CassandraRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5