Movies
Ratings
67
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5