Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0