Titles you rated
TunnelRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.5
ArrivalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Crazy First LoveRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 2.5
Akko's SecretRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5