Movies
Ratings
396
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 5.0
Memories of TomorrowRated ★ 4.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Straight StoryRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
Official SecretsRated ★ 0.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The Island of CatsRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
Sorry We Missed YouRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
The Children ActRated ★ 4.0
Beautiful BoyRated ★ 4.5