Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
SpiderheadRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
EntergalacticRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0