Titles you rated
Two CopsRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0