Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
LetoRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5