Series
Ratings
15- Headspace Guide to SleepRated ★ 5.0
Solar OppositesRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0