Series
Ratings
22
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5