Movies
Ratings
651
The TerminalRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The SwordsmanRated ★ 2.5
MinariRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0