Titles you rated
Shark TaleRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0