Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
CasperRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0