Series
Ratings
52
Reversal OrchestraRated ★ 4.5
BelieveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0