Movies
Ratings
109
Battle RoyaleRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0