Movies
Ratings
178
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
This Changes EverythingRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5