Movies
Ratings
99
Spider-ManRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0