Series
Ratings
183
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- O′PENing(오프닝) 2025 - 화자의 스칼렛Rated ★ 2.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
MaidRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 4.0