Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0