Titles you rated
The MummyRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0