Series
Ratings
86
The King in LoveRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
RobberRated ★ 3.0
On AirRated ★ 5.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0