Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0