Titles you rated
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 4.5
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 2.5
All GreensRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.0
Dear StrangerRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5- FreshRated ★ 3.0