Series
Ratings
218
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 5.0
HawkeyeRated ★ 2.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 4.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0